ГоловнаПолітика

У Рівному двох чоловік із плакатами про Зеленського забрали в поліцію за несанкціонований мітинг

Хлопець і дівчина виступили за імпічмент Зеленського. 

У Рівному двох чоловік із плакатами про Зеленського забрали в поліцію за несанкціонований мітинг
Фото: radiotrek.rv.ua

У Рівному двох чоловік, що вийшли на майдан Незалежності з плакатами про президента Володимира Зеленського, забрали в поліцію за несанкціонований мітинг.

Про це пише UA:Рівне.

Хлопець і дівчина принесли з собою плакати "Імпічмент президенту" і "Не кумівство, а по-братськи", маючи на увазі перші кадрові призначення Зеленського.

"Установлено, що 20- та 16-річні мешканці Рівного на майдані Незалежності проводили мітинг несанкціоновано, тобто не подали заздалегідь відповідної заявки. Тому працівники поліції склали на хлопця і 16-річну дівчину в присутності матері адмінпротоколи за ст. 185-1 КУпАП (порушення порядку й організації проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій). Крім того, оскільки правопорушниця неповнолітня, на матір склали адмінпротокол за невиконання батьками обов'язків з виховання дітей за ст. 184 КУпАП. Усі матеріали будуть скеровані до суду для ухвалення рішення", - розповіла прес-офіцер поліції Марія Юстицька.

У поліції наполягають, що молодих людей не затримували.

Нагадаємо, що вже першого тиждня президентства Зеленського на сайті глави держави з'явилася електронна петиція за його відставку. Вона зібрала необхідні 25 тисяч голосів менше ніж за добу.    

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram