ГоловнаПолітика

Луценко: до відповідальності готовий, але після НАБУ

Генпрокурор дав зрозуміти, що у відставку не подасть.

Луценко: до відповідальності готовий, але після НАБУ
Фото: facebook.com/LlutsenkoYuri

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що Національне антикорупційне бюро не впоралося з покладеними на нього завданнями і має відповісти за це.

Про це йдеться у відеозверненні Луценка, опублікованому в фейсбуці.

"Останнім часом багато говориться про необхідність тотальної зміни керівництва держави, зокрема керівників правоохоронних структур, які, мовляв, не впоралися з проблемою боротьби з корупцією в нашій країні. Я ніколи не прогинав і не прогинатиму хребет заради жодної посади - для мене всі вони тимчасові. До відповідальності готовий, але хотів би розібратися, хто працював, а хто саботував поставлені законом завдання", - сказав він.

Після цього він розповів, що Генеральна прокуратура разом з Національною поліцією, Фіскальної службою, Службою безпеки України та Державним бюро розслідувань домоглася 2876 обвинувальних вироків у корупційних справах, тоді як САП і НАБУ - жодного.

"Ми працювали, працюємо і будемо працювати ефективно в рамках того, що закон дозволяє нам. САП і НАБУ вочевидь не впоралися з поставленими завданнями. Причому саме НАБУ, яке багато говорить, але показує нульовий результат, керівника якого призначає указом президент, на мою думку, має відповісти за провал боротьби з високопоставленою корупцією першим. Ми - працюємо далі", - сказав Луценко.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський під час інавгурації зажадав від Ради звільнити трьох осіб, серед яких - генпрокурор Луценко. Двоє інших - голова СБУ Василь Грицак і міністр оборони Степан Полторак - уже подали у відставку.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter