ГоловнаПолітика

Зеленський закликав США посилювати санкції проти Росії

США розраховують на партнерські відносини із Зеленським.

Президент Володимир Зеленський прийняв представників Адміністрації Сполучених Штатів Америки та Конгресу США, які прибули до Києва для участі в офіційній церемонії інавгурації глави держави.

Володимир Зеленський подякував американській стороні за лідерство в справі відновлення суверенітету і територіальної цілісності України і за допомогу в просуванні внутрішніх реформ, повідомляє на сайті президента.

Фото: president.gov.ua

«США є потужним і дуже серйозним партнером для України, перш за все, в подоланні агресії Росії. Самостійно подолати російську агресію на Донбасі і в Криму ми не зможемо. Тому нам потрібна ваша допомога. Хотів би закликати вас, щоб США продовжували посилення санкцій проти РФ», - сказав президент.

Також він додав, що готовий втілювати прозорі, відкриті і демократичні реформи в Україні.

Фото: president.gov.ua

Крім того, Зеленський подякував Президенту США Дональду Трампу за привітання і висловив надію на зустріч найближчим часом.

Глава держави також наголосив на важливості реалізації співпраці в енергетичній сфері та в сфері безпеки.

Міністр енергетики США Рік Перрі та інші посадові особи США, які взяли участь у двосторонній зустрічі із Зеленським, підтвердили прагнення США до співпраці з ним і народом України в підтримці євроатлантичних реформ в Україні.

Про це йдеться в повідомленні посольства США в Україні.

"Вітаємо Президента Зеленського з інавгурацією! Сполучені Штати очікують мати з ним тісні партнерські відносини для просування партнерства між Україною і США ", - йдеться в повідомленні посольства в твіттері.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter