ГоловнаПолітика

Садовий заявив, що "готовий боротися" за крісло прем'єра

За його словами, мета "Самопомочі" подвоїти або потроїти результат, отриманий на виборах в 2014 році.

Садовий заявив, що "готовий боротися" за крісло прем'єра
Фото: samopomich.ua

Лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий заявив, що готовий іти на вибори до парламенту та боротися за місце прем'єр-міністра. Про це він сказав на з'їзді партії в суботу в Києві, передає Інтерфакс-Україна.

"Моя діяльність як міського голови добігає кінця... я не збираюся балотуватися на нову каденцію. Я готовий іти в парламент, очолювати список, якщо буде ваша довіра, готовий боротися за посаду прем'єра і наводити порядок в країні", - заявив Садовий.

Він також повідомив, що у виборчому списку партії на парламентських виборах будуть більшість нових осіб.

"У майбутньому списку "Самопомочі" до 70-80% будуть нові обличчя для українського парламенту", - сказав Садовий.

За його словами, серед них будуть лідери партії з областей, представники профспілок та громадських організацій, які пройдуть праймериз.

"Ми всі з вами підтримуємо закон про відкриті списки. Я вважаю, що ми, якщо підтримуємо цей закон, повинні як партія застосувати його на собі, щоб провести відбір майбутніх кандидатів у Верховну Раду максимально відкрито і прозоро", - сказав Садовий.

Він зазначив, що мета "Самопомочі" - на наступних парламентських виборах подвоїти або потроїти результат політсили, отриманий в 2014 році.

У суботу з'їзд партії повинен обрати лідера і керівні органи. Трирічні повноваження Садового, який очолює партію, минули.

Садовий є міським головою Львова з квітня 2006 року. У 2019 році балотувався на пост президента, але 5 березня (до голосування) зняв свою кандидатуру.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter