ГоловнаПолітика

Росія почала укладати рейки на мосту через Керченську протоку з боку окупованого Криму

Влітку 2018 року будівництво залізничного сполучення почали в Краснодарському краї.

Росія почала укладати рейки на мосту через Керченську протоку з боку окупованого Криму
Фото: МОСТ

Окупаційна російська влада Криму почала укладати рейки на мосту через Керченську протоку. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Будівництво залізничного сполучення на мосту з Криму в Росію почалося влітку 2018 року з боку російського Краснодарського краю, і тепер будівельники рухаються назустріч один одному. Колієукладач зайшов на міст з готової ділянки керченського залізничного підходу, який будують синхронно з мостом.

На цей момент на мосту укладено майже 22 з 38 км рейкошпальної решітки. Згідно з планом, залізниця по мосту і підходи до неї запрацюють у грудні 2019 року.

Нагадаємо, командувач Військово-Морських сил України Ігор Воронченко заявив, що Керченський міст можуть зруйнувати підводні течії і рух льоду з Азовського моря до Керченської протоки. Рух по мосту відкрили в травні 2018 року. Восени Міністерство у справах тимчасово окупованих територій повідомило про помітне зміщення моста на декількох ділянках.

Про необхідність побудувати перехід через Керченську протоку Путін заявив відразу після анексії Криму - в березні 2014 року. Україна проводить екологічну експертизу будівництва Керченського мосту, щоб ініціювати суд на міжнародному рівні. Крім того, в серпні повідомляли, що Україна готує позов до РФ у зв'язку зі збитками портів через Керченський міст.

Прокуратура Нідерландів розслідує участь семи місцевих компаній у будівництві Керченського моста в анексованому Криму.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter