ГоловнаПолітика

Поліція викликала на допит нардепа Березенка у справі про підкуп виборців

"Громадяни неодноразово викликали поліцію для припинення злочинів саме в його офісі".

Поліція викликала на допит нардепа Березенка у справі про підкуп виборців
Сергій Березенко
Фото: Vse.Media

Чернігівський відділ поліції викликав 15 квітня депутата Сергія Березенка для надання свідчень у справі про підкуп виборців у його партофісі.

"Громадяни впродовж виборчої кампанії неодноразово викликали поліцію для припинення злочинів саме в цьому офісі. Поліція зібрала достатньо неспростовних доказів здійснення підкупу виборців, тому 15 квітня викликає народного депутата, який має стосунок до цієї приймальні, до слідчого Чернігівського відділу поліції для дачі показів", - ідеться в повідомленні на сайті поліції області.

Зазначають, що участь у сумнівних схемах скуповування голосів, згідно зі ст. 160 Кримінального кодексу, передбачає покарання як для скупників голосів, так і для тих, хто готовий свій голос продати. Першим загрожує до 7 років ув'язнення, другим - обмеження волі на термін до 2 років.

Імені нардепа, якого викликають на допит, в поліції не повідомили, але як стало відомо "Інтерфаксу-Україна", мова про народного депутата від фракції "Блок Петра Порошенка" Сергія Березенка, який 26 липня 2015 року переміг на довиборах до Верховної Ради 8-го скликання у 205-му одномандатному мажоритарному виборчому окрузі в Чернігові.

Про те, що в громадській приймальні Березенка відбувається підкуп виборців, в ефірі "UA: Чернігів" 11 квітня заявив керівник чернігівського штабу партії "Національний корпус" Олександр Тарнавський. Він розповів, що представники "Нацкорпусу" повідомили правоохоронців про такий факт, але ті не відреагували, в зв'язку з чим активісти партії вирішили поїхати в приймальню нардепа самі.

Нагадаємо, наприкінці березня в Черкасах поліція припинила підкуп виборців на 1,6 млн гривень.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter