ГоловнаПолітика

Окупаційна прокуратура Криму просить 15 років для "диверсантів" Дудки і Бессарабова

Дудку і Бессарабова звинувачують у підготовці диверсій.

Окупаційна прокуратура Криму просить 15 років для "диверсантів" Дудки і Бессарабова
Владимир Дудка
Фото: Крымская правозащитная группа

Держзвинувачення в анексованому Росією Криму просить суд заарештувати фігурантів справи "українських диверсантів" Володимира Дудку й Олексія Бессарабова на 15 років і 14 років 10 місяців відповідно. Про це повідомив журналіст "Радіо Свобода" Антон Наумлюк на своїй сторінці у Фейсбуці.

Окрім того, прокуратура просить стягнути з кожного підозрюваного по 500 тис. рублів штрафу.

Нагадаємо, 9 листопада 2016 року ФСБ РФ заявила про затримання членів "диверсійної групи". Двоє з трьох затриманих - Дмитро Штибліков і Олексій Бессарабов - експерти аналітичного центру "Номос", який працював у Севастополі до початку 2014 року. Третій заарештований - член Всеукраїнської громадської організації "Об'єднання ветеранів розвідки України", капітан другого рангу запасу Володимир Дудка.

31 липня підконтрольний Кремлю Севастопольський міський суд продовжив арешт на шість місяців севастопольцям Володимиру Дудці і Олексію Бессарабову.

16 листопада 2017 року Севастопольський міський суд засудив Штиблікова до п'яти років колонії суворого режиму і до штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, після чого його етапували на територію Росії.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter