ГоловнаПолітика

"Батьківщина" вимагає від Авакова відзвітувати в Раді про підкуп виборців

Заступника голови партії обурили "сумнівні" платежі рівними сумами, переведені в готівку, за його словами, через держбанк.

"Батьківщина" вимагає від Авакова відзвітувати в Раді про підкуп виборців
Фото: ba.org.ua

"Батьківщина" вимагає негайної доповіді в парламенті міністра внутрішніх справ Арсена Авакова про те, як Петро Порошенко через держбюджет і приватні фонди готує фальсифікації виборів президента. Про це заявив перший заступник голови фракції Сергій Соболєв з трибуни Верховної Ради.

Так, він повідомив про факт, який викрили правоохоронці на Запоріжжі.

"Тиждень тому впродовж 10 хв. на приватні рахунки однієї особи від 15 юридичних осіб було перераховано 130 млн грн платіжками по 14 999 грн, щоб ці платежі не потрапили під фінансовий моніторинг", – зазначив політик.

На щастя, фінмоніторинг негайно відстежив тисячі перерахунків, які відбувалися з фіктивних фірм-одноденок, і які проводили через один із державних банків, зауважив представник "Батьківщини".

Гроші з цих рахунків упродовж одного дня – і є аудіо- та фотофіксація – ці кошти було знято і "почали розвозитися по штабах Порошенка", звернув увагу Сергій Соболєв.

"Ми вимагаємо негайної доповіді міністра МВС з трибуни ВРУ щодо цього безпрецедентного факту перерахунку 130 млн грн упродовж доби і переведення їх у готівку через держбанк. Це підриває довіру до всієї правоохоронної системи України", – обурився перший заступник голови фракції.

Суспільство та парламент мають отримати інформацію щодо цієї ситуації, щоб знати, "яким чином Петро Порошенко через держбюджет і приватні фонди готує ці вибори", підсумував Сергій Соболєв.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter