ГоловнаПолітика

ЦВК як виняток створила спецдільниці для голосування військових у зоні ООС

У Донецькій області утворено 65 виборчих дільниць, у Луганській - 14.

ЦВК як виняток створила спецдільниці для голосування військових у зоні ООС
Голосование в Краматорске (архивное фото)
Фото: EPA/UPG

Центральна виборча комісія як виняток створила 80 спеціальних виборчих дільниць на території військових частин.

Таке рішення було ухвалено на засіданні 14 березня, повідомила голова комісії Тетяна Сліпачук.

"Розглянувши відповідні подання Міністерства оборони, Комісія утворила як виняток 80 спеціальних виборчих дільниць на території військових частин (формувань) у межах Донецької, Луганської та Львівської областей на чергових виборах президента України 31 березня 2019 року", - йдеться в повідомленні прес-служби ЦВК у Фейсбуці.

Так, у Донецькій області утворено 65 виборчих дільниць, у Луганській - 14, на території Львівської області - одну виборчу дільницю.

Також були створені дільничні виборчі комісії (ОВК). Комісія також затвердила єдині кошториси видатків ОВК щодо виборів трьох територіальних виборчих округів на загальну суму 13 млн 47 тис.

"Так, станом на 14 березня Комісія затвердила єдині кошториси видатків ОВК 195 територіальних виборчих округів для підготовки і проведення чергових виборів Президента України", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, раніше командувач ООС Сергій Наєв заявив, що військовослужбовцям, які несуть службу на передових позиціях на Донбасі, не підвозитимуть урни з бюлетенями для голосування на президентських виборах.

Перший тур президентських виборів в Україні пройде 31 березня, другий (за необхідності) - 21 квітня.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter