ГоловнаПолітика

Посол України попередив Канаду про збільшення інформаційних нападів РФ

"Вони ведуть цей бій проти вас, проти вільного світу".

Посол України попередив Канаду про збільшення інформаційних нападів РФ
Посол Украины в Канаде Андрей Шевченко
Фото: Макс Левин

З великою часткою ймовірності, Росія спробує вплинути на результати майбутніх парламентських виборів в Канаді. Із таким застереженням виступив посол України в Канаді Андрій Шевченко під час участі в спеціальному засіданні Постійного комітету парламенту Канади з питань оборони, присвяченому безпековій ситуації в Чорноморському регіоні.

“Існують великі шанси того, що в наступному виборчому році ми побачимо збільшення інформаційних нападів РФ. Думаю, існує ризик, що вони спробують втрутитися в окремі виборчі округи, намагаючись вплинути на результати голосування там", - цитує Шевченка Укрінформ.

Він наголосив, що Росія веде інформаційну війну не тільки проти України. "Вони ведуть цей бій проти вас, проти вільного світу. Навіть на території Канади відбувалися російські інформаційні напади на окремих осіб і канадську систему загалом", - зазначив посол.

Постійний комітет парламенту Канади з питань оборони цього тижня обговорює наслідки російської агресії для безпеки Чорноморського регіону.

Наступні парламентські вибори в Канаді заплановано на жовтень 2019 року.

Раніше повідомлялося, що Європейська комісія розробила план протидії дезінформації з боку Росії. Його головна мета - не допустити втручання Кремля під час виборів до Європейського парламенту в травні 2019 року, а також під час виборів у країнах ЄС у 2020 році.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter