ГоловнаПолітика

"У вас ще є час врятувати світ", - Тимошенко звернулася до підписантів Будапештського меморандуму

"Але час спливає".

"У вас ще є час врятувати світ", - Тимошенко звернулася до підписантів Будапештського меморандуму
Фото: Александр Прокопенко

У надзвичайних умовах, коли Росія здійснює відверту, неспровоковану агресію проти незалежної Української держави, ми маємо повне право вимагати від країн світу, від колективних світових органів безпеки конкретної, чіткої, дієвої допомоги, включаючи військову, вважає лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, про що вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Лідер "Батьківщини" подякувала усім країнам за слова моральної підтримки, проте зауважила: історія Європи та світу загалом свідчить, що політика ліберального потурання агресору та його позірного вмиротворення не усуває загрозу ескалації та "великої війни" у світі.

"Окремо звертаюся до країн-гарантів безпеки і суверенітету України за Будапештським меморандумом. Настав час виконувати гарантії, – переконана голова партії, - Путін та Росія сьогодні загрожують не тільки Україні".

"Мова вже давно йде про загрозу Європі та всьому світовому порядку, що склався за результатами Другої світової війни. Ви ще маєте час врятувати світ від трагедії, але цей час спливає", – звернулась вона до міжнародних партнерів України.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter