ГоловнаПолітика

СБУ має провести офіційне розслідування діяльності Медведчука, - Бурбак

А також "розкрити джерела фінансування пропутінських ЗМІ".

СБУ має провести офіційне розслідування діяльності Медведчука, - Бурбак
Фото: Макс Требухов

СБУ повинна провести офіційне розслідування діяльності Медведчука і надати суспільству повну інформацію про нього. Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції Максим Бурбак.

"Служба безпеки України повинна нарешті провести офіційне розслідування щодо Медведчука та надати суспільству повну інформацію про діяльність цього кремлівського агента в Україні. Довкола нього концентруються сили антиукраїнського і промосковського реваншу. Медведчук цілеспрямовано, послідовно бореться проти української державності - в усіх своїх політичних проектах, на всіх посадах", - наголосив керівник фракції.

"СБУ й інші (правоохоронні - ред.) органи так само повинні розкрити джерела фінансування пропутінських ЗМІ, які неприховано працюють на капітуляцію перед Росією, прикриваються свободою слова, щоб поширювати брехню. Телеканали NewsOne, 112-й і кілька інших давно пов'язують з Медведчуком", - підкреслив керівник фракції.

Він закликав силові і контролюючі органи якнайшвидше реалізувати рішення парламенту щодо цих філій російського телебачення в Україні.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter