ГоловнаПолітика

"Безвіз" між Україною і Катаром набуде чинності 2 листопада

Угоду було підписано в березні.

"Безвіз" між Україною і Катаром набуде чинності 2 листопада
Фото: replyua.net

Угода про безвізовий режим між Україною та Катаром набуде чинності 2 листопада.

Про це повідомляє департамент консульської служби Міністерства закордонних справ.

"2 листопада набуває чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Катар про взаємне скасування візових вимог, підписана 20 березня в місті Доха", - йдеться у повідомленні.

Згідно з положеннями Угоди, громадяни України, які користуються паспортами громадянина України для виїзду за кордон (біометричними і небіометричними), і громадяни Держави Катар, які користуються звичайними паспортами, можуть в'їжджати, перебувати, перетинати транзитом територію держави іншої сторони без віз за умови, що тривалість їхнього перебування не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

В МЗС нагадали, що паспорти туристів повинні бути дійсні терміном не менш ніж 6 місяців з дати в'їзду на територію держави іншої сторони.

Громадяни України та Катару, які мають намір в'їхати на державну територію іншої сторони на строк, що перевищує 90 днів, незалежно від мети поїздки, повинні отримати візу.

Нагадаємо, угоду між урядами двох країн про взаємне скасування візових вимог було підписано під час візиту в Катар президента України Петра Порошенка.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter