ГоловнаПолітика

ГПУ готує Ситнику підозру в розголошенні даних досудового розслідування, - джерело

Експертиза підтвердила справжність голосу директора НАБУ на записах розмови з журналістами.

ГПУ готує Ситнику підозру в розголошенні даних досудового розслідування, - джерело
Артем Сытник
Фото: uacrisis.org

Генеральна прокуратура готує повідомлення про підозру директору Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику в розголошенні даних досудового розслідування.

Про це повідомило джерело в правоохоронних органах.

За словами співрозмовника, фоноскопічна експертиза підтвердила справжність голосу Ситника на записах з офрекордс з журналістами, де обговорювалося питання особистого життя співмешканки колишнього прокурора сил антитерористичної операції Костянтина Кулика Тетяни Німець.

"Він не мав права розголошувати ці дані, оскільки це дані досудового розслідування", - повідомило джерело.

Раніше записи цієї неформальної бесіди були оприлюднені в ЗМІ, після чого щодо Ситника була призначена перевірка на предмет можливого розголошення відомостей, що становлять держтаємницю, а також проведення посадовими особами НАБУ і САП розшукових та негласних слідчих дій щодо Німець.

Слідство вважає, що Ситник розголосив відомості про обставини його особистого життя, що не були розсекречені в установленому законом порядку, а тому мали статус державної таємниці.

Нагадаємо, 16 листопада минулого року ГПУ порушила кримінальне провадження щодо Ситника через розголошення даних слідства. Причиною стало злите в мережу аудіо розмови офрекордс з головними редакторами кількох видань, на якому людина з голосом, схожим на голос Ситника, розповідала деталі кримінальних проваджень, зокрема, зачитувала матеріали справи щодо екс-прокурора Кулика.

В кінці листопада повідомлялося, що Ситник дав пояснення з цієї справи.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter