ГоловнаПолітика

Третьяков закликав прем'єра подати кандидатуру міністра з питань ветеранів у ВР

"Мені важко зрозуміти зволікання, навіть бездіяльність уряду".

Третьяков закликав прем'єра подати кандидатуру міністра з питань ветеранів у ВР

Народний депутат, голова Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО і людей з інвалідністю Олександр Третьяков закликав прем'єр-міністра Володимира Гройсмана виконати положення Конституції і подати на розгляд Верховної Ради кандидатуру міністра з питань ветеранів. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Як нагадав Третьяков, 27 лютого 2018 року парламент прийняв постанову № 2294-VIII, якою звернувся до уряду з вимогою створити Міністерство України у справах ветеранів і в місячний термін поінформувати Верховну Раду про її виконання.

Однак, за словами народного депутата, упродовж тривалого часу Кабінет Міністрів фактично ігнорував питання створення такого міністерства, незважаючи на широку підтримку цього кроку громадськістю, ветеранами, відповідне рішення парламентських слухань ще в 2017 році і міжнародний досвід.

"З 27 лютого минуло майже 4 місяці, однак про виконання постанови парламенту, як і про конкретні кроки, зроблені урядом для створення міністерства, мені як голові Комітету Верховної Ради у справах ветеранів, нічого не відомо", - зазначив він.

Як підкреслив Третьяков, подання кандидатури міністра на розгляд Верховної Ради згідно зі ст. 114 Конституції України є функцією прем'єр-міністра.

"Але на сьогодні цього також не було зроблено. Мені важко зрозуміти зволікання, навіть бездіяльність уряду, і конкретно його керівника в цьому питанні. Адже мова про створення дієвого й ефективного інструменту соціального захисту та інтеграції в мирне життя людей, які захищали і продовжують захищати Україну", - резюмував Третьяков.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter