ГоловнаПолітика

Апеляційний суд підтвердив виправдувальний вирок Коцабі

Скаргу прокурора залишили без задоволення.

Апеляційний суд підтвердив виправдувальний вирок Коцабі
Фото: galka.if.ua

Апеляційний суд Львівської області під час повторного розгляду справи виправдав журналіста і блогера Руслана Коцабу з Івано-Франківська. Про це повідомила прес-секретар обласного Апеляційного суду Олександра Пержило, повідомляє Укрінформ.

"Апеляційний суд Львівської області на засіданні 29 травня ухвалив залишити без задоволення апеляційну скаргу прокурора і повернути в Долинський райсуд Івано-Франківської області акт щодо звинувачення Руслана Коцаби за частиною І ст. ст. 111 і ч.І ст.114 ККУ прокурору без змін", - сказала Пержило.

Вона зазначила, що постанова набирає чинності з моменту її прийняття. Нагадаємо, Руслана Коцабу затримали 8 лютого 2015 року з підозрою в державній зраді і шпигунстві. Він активно виступав проти проведення мобілізації.

12 травня 2016 року Івано-Франківський міський суд засудив Коцабу до 3,5 років позбавлення волі, визнавши винним у перешкоджанні Збройним силам України, проте виправдав за звинуваченням в державній зраді.

14 липня 2016 року Апеляційний суд Івано-Франківської області виправдав Коцабу, і він вийшов на свободу.

У червні 2017 року Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ скасував виправдувальний вирок Коцабі і відправив його справу на новий розгляд.

У лютому Долинський районний суд Івано-Франківської області повернув прокуратурі звинувачувальний акт проти журналіста Руслана Коцаби.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter