ГоловнаПолітика

Мін'юст запустив відкритий реєстр підприємств-боржників із зарплати

Також у кожному регіоні опубліковано "Дошку ганьби" неплатників.

Мін'юст запустив відкритий реєстр підприємств-боржників із зарплати
Фото: Politeka

Міністерство юстиції запустило відкритий реєстр підприємств-боржників із зарплати.

Про це повідомляється на сайті  міністерства.

"Ми запустили публічний електронний реєстр злісних боржників з виплати заробітної плати. До нього увійшли підприємства як державної, так і корпоративної форм власності. Кожен охочий зможе без будь-яких перешкод через портал erb.minjust.gov.ua перевірити, чи сплачує конкретне підприємство зарплату своїм працівникам. Особливо актуальною ця інформація може бути для бізнесменів для прийняття правильного рішення, чи варто мати справу з тим чи іншим контрагентом", - наголосив міністр юстиції Павло Петренко.

Він також зазначив, що до списку потрапили "всі без винятку боржники", а також у кожному регіоні опубліковано "Дошку ганьби" неплатників.

За словами Петренка, з 2 квітня, коли стартувала кампанія щодо стягнення боргів з неплатників зарплат, почали діяти спецгрупи держвиконавців, роботу яких сфокусовано на виконанні таких проваджень, а також була запроваджена система моніторингу показників динаміки заборгованості.

"З початку 2018 року органами юстиції стягнуто майже 170 млн гривень боргів з виплати заробітної плати на користь близько 13 тис. чоловік. Якщо до початку роботи штабів Мін'юсту щомісячний рівень погашення боргів становив 32,3 млн грн, то після старту кампанії тільки за півтора місяця нами стягнуто вже 73,8 млн грн боргів із зарплат по всій країні", - додав міністр юстиції.

Нагадаємо, у квітні Мін'юст назвав найбільших боржників із зарплати в Україні.     

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter