ГоловнаПолітика

Парубій упевнений, що дострокових виборів Ради не буде

"Позиція президента ідентична моїй: дострокові вибори - це спосіб дестабілізації".

Парубій упевнений, що дострокових виборів Ради не буде
Фото: pravonavladu.tsn.ua

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій упевнений, що дострокових виборів у парламент не буде. За його словами, президент Петро Порошенко теж розуміє, що розпуск Ради призведе до дестабілізації в країні.

Про це він сказав увечері 19 квітня в ефірі "1+1"

"Питання та дискусії про дострокові вибори існують стільки, скільки існує ця Верховна Рада. Дострокових виборів не буде. Попереду буде робота. Системна, непроста. Будуть рішення, які необхідні сьогодні для суспільства, для української безпеки й оборони", - сказав він.

Парубій вважає, що позачергові вибори заблокують роботу парламенту, що негативно позначиться на обороноздатності України.

"Мені відомо, що позиція президента України ідентична моїй, що дострокові вибори - це спосіб дестабілізації і введення країни в параліч на тривалий період", - сказав він.

Парубій сказав, що така дестабілізація була б вигідна Росії як агресору, і додав, що і в Україні деякі сили хотіли б дострокових виборів через свої "вузькі політичні партійні інтереси".

"Їхні інтриги і спроби розбалансувати країну не матимуть жодного успіху. Це я кажу як голова Верховної Ради", - заявив спікер.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter