ГоловнаПолітика

Голова Луганської ОДА заявив, що три роки жив у лісі з вовками

"Мама плакала, на коліна вставала: "Синочку, всі діти як діти, а ти в мене збожеволів".

Голова Луганської ОДА заявив, що три роки жив у лісі з вовками
Фото: Макс Левин

Голова Луганської ОДА Юрій Гарбуз стверджує, що на початку 1990-х провів три роки відлюдником у лісі.

Про це він розповів в інтерв'ю "Гордону".

"Я пішов служити в армію ще в Радянському Союзі, в 1989-му, а повернувся у вільну Україну. В Луганській області вже з'явилися пацани в бордових піджаках, крутилися біля шахт. Почалася контрабанда, рейдерство, віджимання. Мій стан був ... ну на межі зриву. Я тоді спортом займався, одні мої знайомі пішли в міліцію, інші, навпаки, наділи золоті ланцюги на шию. А я прийняв рішення піти в ліс", - заявив чиновник.

За його словами, піти в пустельники його спонукали "сумніви".

"Я прожив у лісі три роки: ні електрики, ні інших благ цивілізації не було. Жив самітником у землянці. Рідні приїжджали, мама плакала, на коліна вставала: "Синочку, всі діти як діти, а ти в мене збожеволів, повернись додому" . А я не міг, мені потрібно було розібратися в собі, знайти себе", - заявив Гарбуз.

Він розповів, що в лісі у нього виникли конфлікти з вовчицею, що жила по сусідству з його землянкою.

"Врешті-решт я її вбив. Але в неї, виявмлося, були вовченята. Я їх потім знайшов зі своїми собаками. Вовченята вже здихали з голоду. Природно, почав їх виходжувати, це був мій хрест за вбивство їх матері. Вовченята ожили, зміцніли, я вирішив вибрати собі найсильнішого, а інших роздати. Кидав їм м'ясо, вони за нього билися, а я спостерігав. День у день спостерігав і вибрав найсильнішого. Через певний час зрозумів: найсильніший - не завжди найхоробріший. Тоді я вибрав найхоробрішого і тільки через півтора місяця вибрав найрозумнішого. Ним виявилася маленька вовчиця, яка взагалі ні разу не билася за перший шматок м'яса, тому що знала: ще шість шматків я точно дам", - сказав Гарбуз.

Нагадаємо, згідно з офіційною біографією Гарбуза, він з вересня 1990 року по вересень 1991 року був учителем історії і праці, потім до березня 1992 року не працював, а наступні 11 років керував фермерським господарством у селі Хоминське.

Луганську ОДА він очолює з квітня 2016 року.

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook