ГоловнаПолітика

Посол ЄС вважає ідіотами тих, хто не помічає реформ в Україні

Х'юг Мінгареллі похвалив українську владу.

Голова Представництва ЄС в Україні Х'юг Мінгареллі заявляє, що за чотири роки українська влада зробила значні кроки для модернізації країни.

Про це він сказав під час конференції на тему: "Підсумки імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом за 2017 рік і подальші плани", повідомляє Укрінформ.

"Якщо є політична воля влади, то немає сумніву, що за останні чотири роки представники політичної влади в цій країні зробили значні кроки, щоб модернізувати і трансформувати країну, перетворити її на демократичне, відкрите суспільство, базуючись на соціально-ринковій економіці. Ми не сумніваємося в цьому", - сказав посол ЄС.

Мінгареллі не захотів перераховувати реформи, впроваджені українською владою в складних умовах, зазначивши при цьому: "Якщо ви цього не бачите, то ви або ідіоти, або люди з обмеженим поглядом".

Серед успішних змін в Україні Мінгареллі назвав прогрес у сферах енергоефективності, цифрових технологій, довкілля.

У той самий час Мінгареллі зауважив, що є кілька сфер в Україні, на яких потрібно зосередити більшу увагу.

"Необхідно сфокусувати реформи у сферах транспорту, інтелектуальної власності, митниці, оподаткування, здоров'я. У цих сферах нам треба робити більше", - сказав Мінгареллі.

Нагадаємо, Україна 2017 року зробила лише 41% від запланованого для імплементації угоди про асоціацію з Євросоюзом, визнали в уряді.

У листопаді минулого року президент Петро Порошенко говорив, що Угоду про асоціацію України з ЄС імплементовано тільки на 15%.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter