ГоловнаПолітика

Данилюк про "Кремлівську доповідь" США: Це більше, ніж попередження

"Це ще один крок, який повинен спонукати Росію припинити війну в Україні".

Данилюк про "Кремлівську доповідь" США: Це більше, ніж попередження
Фото: Сергей Нужненко

Міністр фінансів Олександр Данилюк вважає санкції одним з найефективніших і найдієвіших методів впливу на Росію.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, коментуючи "Кремлівську доповідь" Міністерства фінансів США.

"Упевнена послідовна позиція всієї американської адміністрації і міністерства фінансів США - опубліковано список представників російської влади і наближених до неї олігархів, які можуть потрапити під санкції", - написав Данилюк.

"Це більше, ніж попередження - це ще один крок, який повинен спонукати Росію припинити втручання в демократичні процеси в різних країнах світу і припинити війну в Україні", - додав він.

Нагадаємо, Міністерство фінансів США опублікувало "кремлівський список", передбачений новим законом про санкції проти російських олігархів і людей з близького оточення президента РФ Володимира Путіна. Вашингтон поки що вирішив відмовитися від нових обмежень, і потрапляння в ці списки не означає обов'язкове введення санкцій. Попри це, деякі російські олігархи через лобістів у Вашингтоні намагалися не потрапити в цей список.

У Раді Федерації РФ заявили, що внесення в "Кремлівську доповідь" фактично всього російського керівництва означає розрив відносин між Росією і США.

З понеділка, 29 січня, США також почнуть вводити санкції проти фізосіб і компаній з будь-якої країни світу, які будуть укладати "істотні" контракти з підприємствами оборонного сектору Росії.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter