ГоловнаПолітика

Кличко обговорив з німецькими міністрами алгоритм добудови Подільсько-Воскресенського моста

Проект потребує інвестицій на рівні 400 млн євро.

Кличко обговорив з німецькими міністрами алгоритм добудови Подільсько-Воскресенського моста

Столична влада робить усе, щоб вирішити складну ситуацію в інфраструктурі Києва, ефективно використовуючи кошти міського бюджету і залучаючи інвестиції. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, виступаючи в німецькому місті Вольфсбург на конференції федеральних міністрів транспорту Німеччини.

«Ми швидкими темпами відновлюємо сьогодні київські дороги, будуємо об'єкти соціальної інфраструктури. І один з головних і амбітних для мене особисто проектів, великих і стратегічно важливих - це добудова Подільсько-Воскресенського моста. Німецькі колеги допомагають. І ми зараз спільно відпрацьовуємо той алгоритм, який необхідний нам для успішного втілення цього проекту», - зазначив Віталій Кличко.

Виконувач обов'язків міністра транспорту і цифрової інфраструктури Німеччини Райнер Бомба зазначив, що федеральний уряд Німеччини зацікавлений і налаштований на допомогу Києву в реалізації великих інфраструктурних проектів - в добудові Подільсько-Воскресенського моста, який вже зведено наполовину.

Під час конференції у Вольфсбурзі Кличко зустрівся з німецькими фахівцями-інженерами, представниками консалтингових компаній. З ними він обговорив технологічні, технічні умови, які повинен забезпечити Київ для добудови моста. А також модель участі німецької сторони в реалізації проекту.

«Ми зустрілися з фахівцями, продовжуємо переговори з німецькими чиновниками, з потенційними інвесторами. Питання добудови та запуску Подільсько-Воскресенського моста для Києва є засадничо важливим. Але проект вимагає інвестицій на рівні 400 млн євро. І інвесторам якимось чином потрібно буде повертати вкладені ними кошти. Тому ми продовжуємо обговорювати всі моменти і деталі, щоб, коли вони будуть узгоджені, взятися до активної роботи з добудови моста», - розповів Віталій Кличко.

Найближчим часом у Київ прибуде делегація технічних фахівців з Німеччини для опрацювання подальших кроків.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter