ГоловнаПолітика

Поліцейського, який вкрав ноутбук у Солом'янському суді після пожежі, звільнили від покарання

До нього застосували недавно підписаний закон "Про амністію в 2016 році".

Поліцейського, який вкрав ноутбук у Солом'янському суді після пожежі, звільнили від покарання
Фото: yourlawyer.in.ua

Шевченківський районний суд Києва 11 вересня виніс вирок у справі про ноутбук, украдений поліцейським у будівлі Солом'янського суду після пожежі.

Як повідомляють "Українські новини" з посиланням на судове рішення, перед судом постав нині безробітний уродженець Вінниці, який улітку минулого року працював у поліції патрульної служби особливого призначення "Київ".

14 червня 2016 року, перебуваючи на службі і будучи п'яним, він зайшов до товаришів по полку "Київ", які охороняли суд. Поліцейський планував узяти у них у борг 200 гривень.

У зв'язку з тим, що напередодні в Солом'янському суді сталася пожежа, злочинець безперешкодно зайшов до приміщення установи. Скориставшись хаотичною ситуацією, працівник поліції приблизно о 15:00 зайшов до службового кабінету №8, розташованого на другому поверсі будівлі, і вкрав ноутбук Asus K500C із зарядним пристроєм до нього та нагрудний знак судді.

Вкрадені речі зловмисник сховав під заднє пасажирське сидіння в поліцейському автомобілі УАЗ.

Згідно з наданою територіальним управлінням Державної судової адміністрації в Києві інформації, вартість нагрудного знака судді становить 400 гривень. Згідно з висновком експерта, ринкова вартість ноутбука Asus K500C із зарядним пристроєм до нього становить 3000 гривень.

У судовому засіданні обвинувачений свою провину у скоєному злочині визнав повністю і розкаявся.

Крім того, обвинувачений заявив клопотання про застосування до нього амністії, оскільки він є учасником бойових дій. Прокурор не заперечив. З огляду на це, суд засудив підсудного до штрафу в сумі 850 гривень, але на підставі закону "Про амністію в 2016 році" звільнив від покарання.

Цей закон дозволяє амністувати учасників АТО, які вчинили нетяжкі злочини.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter