ГоловнаПолітика

Добкін програв апеляцію на запобіжний захід

Він залишається на волі під заставою 50 млн гривень.

Добкін програв апеляцію на запобіжний захід
Фото: Сергей Нужненко

Апеляційний суд Києва 21 серпня залишив чинним запобіжний захід, обраний депутатові Верховної Ради Михайлу Добкіну (Опозиційний блок), у вигляді арешту із заставою 50 млн гривень.

Рішення оголосив головуючий суддя Олег Присяжнюк.

Суд відмовив у задоволенні скарги захисту Добкіна про скасування запобіжного заходу, обраного Печерським районним судом. Рішення Апеляційного суду Києва під касаційне оскарження не підпадає.

Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада зняла з Добкіна депутатську недоторканність. 14 липня йому було офіційно оголошено підозру.

За версією слідства, в результаті протиправних дій Добкіна, скоєних ним за попередньою змовою з групою інших осіб, з власності територіальної громади Харкова незаконно вилучили земельні ділянки загальною площею понад 77 га, що завдало їй збитки в розмірі майже 227 млн грн. Дії Добкіна кваліфіковано за ч.2 ст.28, ч.2 ст.364 КК України (в редакції від 05.04.2001) - зловживання службовим становищем в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки, а також ч.5 ст.27, ч.4 ст.190 КК України - обман з метою реалізації злочинного наміру щодо заволодіння земельними ділянками на території Харкова.

15 серпня Печерський райсуд Києва заарештував Добкіна на два місяці з альтернативою внесення застави в розмірі 50 млн гривень, які за нього внесли бізнесмени Вадим Новинський і Борис Колесников.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter