ГоловнаПолітика

Луценко: об'єднання БПП і "Народного фронту" нічого не дасть

Генпрокурор розповів про потребу в новій партії "реальних справ".

Луценко: об'єднання БПП і "Народного фронту" нічого не дасть
Фото: 24tv.ua

Генеральний прокурор Юрій Луценко вважає, що в Україні потрібно створити нову партію, яка підтримувала б владу, але не на базі Блоку Петра Порошенка і "Народного фронту". Таку думку він висловив в інтерв'ю програмі "Лівий берег" з Сонею Кошкіною.

"Це об'єднання не може бути на основі уламків тієї чи іншої провладної сили. Об'єднання БПП і "Народного фронту" не дає нічого - партій стане на одну менше. І що? Приєднаємо туди ще одну, і буде на дві менше. Це нічого не змінить. На мою думку, необхідне створення центристської політичної сили, яка робить конкретні справи", - розповів Луценко.

"Ніхто не повірить ні в які слова і плани. З однієї простої причини: найбільша інфляція в Україні - це інфляція слів. Політична сила повинна сказати: ми зробили ось це, а ось це зробимо до кінця року, а ось це - наступного", - додав він.

Генпрокурор, за його словами, виступає за політичну силу, яка запропонує план конкретних досягнень, перемог України цього і наступного року й об'єднається навколо цього.

"Сьогодні, наприклад, я зустрічався з директором "Антонова". Ніхто не вірив, що він за півтора року викотить, запустить у повітря і посадить літак без російських складових. Така людина нам потрібна... Я зустрічався з Бахматюком, який, незважаючи на абсурдні дії проти нього з боку держави, утримує один з найбільших агрохолдингів. Такі люди нам потрібні. Я впевнений, що країна повинна почати цінувати тих, хто щось робить", - зазначив генпрокурор, уточнивши, що зустрічі проходили в рамках кримінальних справ і не мають стосунку до створення партії.

"Я політикою не займаюся - лише кримінальними справами. Їх у випадку обох (і Бахматюка, і керівника держпідприємства "Антонов" - ред.) достатньо. Я маю на увазі, навколо їхніх підприємств. Питання не в цьому. Я хочу, щоб люди почали цінувати не того, хто гучніше плюне у владу, а того, хто більше зробить. Так, опозиція потрібна, але менше її цінувати потрібно і тих, хто чогось досяг. Щоб вони в критичний момент для України об'єдналися. Перестали бити один одного, інакше виграють популісти, радикали. А це означає величезну загрозу для країни", - резюмував Луценко.

Докладно про це читайте в повному тексті інтерв'ю "Юрій Луценко: «Я не людина, а генеральний прокурор»".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter