ГоловнаПолітика

Націоналістичні партії підписали маніфест про координацію дій

"Свобода", "Нацкорпус" і ПС оголосили "хрестовий похід" проти влади.

Націоналістичні партії підписали маніфест про координацію дій
Фото: twitter.com/vo_svoboda

Лідери основних націоналістичних партій України в четвер підписали так званий "національний маніфест", в якому зобов'язалися об'єднати зусилля для досягнення політичних цілей.

Документ у Будинку вчителя підписали Олег Тягнибок (ВО "Свобода"), Андрій Білецький ("Національний корпус"), Андрій Тарасенко ("Правий сектор"), Степан Брацюнь ("Конгрес українських націоналістів"), Богданом Червак ("Організація українських націоналістів") і Сергій Мазур (організація "С14").

"Це історичний момент. Ми не просто координуємося, а об'єднуємо свої зусилля", - сказав Тягнибок журналістам.

Білецький заявив, що націоналісти разом "починають хрестовий похід проти влади".

У документі зазначено, що Україна повинна спрямувати зусилля на створення "балто-чорноморського союзу", повернути ядерний статус, розірвати дипломатичні відносини з Росією, дозволити громадянам володіти вогнепальною зброєю.

Крім того, партії мають намір культивувати в Україні традиційні цінності, посилити кримінальну відповідальність за корупцію, вести ефективну боротьбу з нелегальною міграцією, створити єдину помісну церкву з центром у Києві.

Повний текст маніфесту:

"Ми, українські націоналісти, усвідомлюючи катастрофічний стан нашої країни і з метою набуття і розвитку великого національної держави, здатної забезпечити добробут українців і майбутнє українських дітей, об'єднуємо свої зусилля на основі фундаментальних, безперечних, непорушних для нас всіх принципів і цілей і пропонуємо чіткий план першочергових кроків для досягнення цієї мети:

  1. Визначити пріоритетом державної політики реалізацію національних інтересів України.
  2. Сформувати новий вектор української геополітики - орієнтація не на Захід чи Схід, а на утворення нового європейського об'єднання - Балто-Чорноморського Союзу.
  3. Визнати Російську Федерацію державою-агресором на всіх рівнях світової дипломатії. Розірвати дипломатичні відносини, блокувати окуповані території, припинити діяльність російського бізнесу в Україні, застосувати санкції до російського капіталу, товарів і послуг.
  4. Законодавчо визнати «ОРДЛО» окупованими територіями і розробити реальний план звільнення Криму і Донбасу від окупантів. Негайно приступити до реалізації його розвідувально-диверсійної, економічної та інформаційної складових.
  5. Повернути право на відновлення ядерного потенціалу як фундаментальної основи національної безпеки у зв'язку з порушенням Будапештського меморандуму.
  6. Створити високотехнологічну професійну контрактну армію, а також резервну армію, укомплектовану за територіальним принципом.
  7. Законодавчо закріпити право на збройний захист і вільне володіння зброєю.
  8. Очистити від ворожої пропаганди український інформаційний простір. Культивувати традиційні цінності, зміцнювати національну свідомість і гідність. Забезпечити українській мові статус єдиної державної.
  9. Провести реальну люстрацію як докорінне очищення влади, посилити кримінальну відповідальність за вчинення корупційних дій.
  10. Запровадити дієву процедуру імпічменту Президента і ухвалити закон про відкликання депутатів усіх рівнів, суддів і посадових осіб.
  11. Ввести виборність суддів і певних категорій місцевих чиновників.
  12. Ліквідувати олігархічний лад: повернути в державну власність надра, стратегічні об'єкти і підприємства, незаконно приватизовані після 1991 р, ліквідувати приватні монополії, припинити виведення капіталів в офшори.
  13. Забезпечити трудові права українців і створити умови для ефективного профспілкового руху.
  14. Прийняти соціально справедливий Податковий кодекс, який буде сприяти розвитку дрібного і середнього підприємництва.
  15. Забезпечити розвиток національної атомної та альтернативної енергетики як застави енергетичної незалежності держави.
  16. Заборонити торгівлю стратегічним ресурсом України - землею сільськогосподарського призначення.
  17. Ввести, згідно з Конституцією, реальне самоврядування шляхом створення самодостатніх і повноважних територіальних громад.
  18. Впорядкувати міграційну політику, що включає ефективну боротьбу з нелегальною міграцією та створення умов для повернення українців на Батьківщину.
  19. Відновити позитивну динаміку в національній демографії: зміцнювати інститут традиційної сім'ї, посилити національно-патріотичне виховання, робити ставку на молоде покоління.
  20. Сприяти створенню єдиної помісної церкви з центром у Києві.

Для підтвердження цих положень ми готові віддати свої сили, майно, а якщо потрібно - життя".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram