ГоловнаПолітика

Арсеній Яценюк: питання оборонної зброї зараз ключове для України

Україна повинна розмовляти з позиції сильного, вважає лідер НФ.

Арсеній Яценюк: питання оборонної зброї зараз ключове для України

Росія сьогодні є загрозою і для України, і для Британії, і для США. Світ потребує захисту. Про це в інтерв'ю телеканалу Sky News під час візиту в Лондон заявив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк.

"Коли Україна вирішила відмовитися від третього за величиною ядерного арсеналу, США, Велика Британія і Росія спільно підписали меморандум, яким надавали гарантії територіальної цілісності України", - підкреслив він.

"Ми покладаємося на США і Велику Британію в підтримці українського народу. Ми вважаємо, що світ необхідно захистити, адже Росія є загрозою і для України, і для Британії, і для США", - наголосив лідер "Народного фронту".

Відповідаючи на запитання про допомогу, надану Україні, Арсеній Яценюк зазначив, що США та Велика Британія "були форпостом санкцій проти Росії". Велика Британія, США та Канада, нагадав він, направили військових для тренувань української армії. Він наголосив, що українська армія - "фактично єдина у світі, яка зупинила російські війська".

"Ми постійно звертаємося з приводу надання оборонної зброї. І зараз це дуже важливо для нас, адже Росія витрачає мільярди доларів на модернізацію й оснащення своєї армії. І сьогодні Росія становить загрозу Україні й НАТО, зокрема балтійським країнам", - підкреслив лідер "Народного фронту".

Арсеній Яценюк нагадав слова прем’єр-міністра Великої Британії Терези Мей: "Вона дуже чітко сказала, що ми маємо розмовляти з Росією тільки з позиції сильного. Тож що сильніші ми є, то більшого можемо добитися".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter