ГоловнаПолітика

Тимошенко відвідає США з п'ятиденним візитом

Лідер партії «Батьківщина» зустрінеться з представниками законодавчої та виконавчої гілок влади.

Тимошенко відвідає США з п'ятиденним візитом
Фото: EPA/UPG

З 29 січня до 4 лютого Юлія Тимошенко здійснить робочий візит до Сполучених Штатів Америки. Мета поїздки - проведення зустрічей лідера партії «Батьківщина» з представниками законодавчої та виконавчої гілок влади США, а також з провідними експертами з питань політики, економіки і безпеки, повідомляється на сайті партії.

Під час зустрічей Юлія Тимошенко планує обговорити пріоритетні питання, які стосуються національних інтересів України: шляхів досягнення миру і відновлення територіальної цілісності України, стабілізації політичної та економічної ситуації в Україні як складової стратегії безпеки європейського континенту і глобального миру.

Крім того, обговорюватимуться питання щодо заходів реальної боротьби з корупцією для зміцнення демократії в Україні і добробуту наших громадян.

У зустрічах також візьмуть участь заступник голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря, голова Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко та інші члени команди.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter