ГоловнаПолітика

В "Укрзалізниці" не висихають корупційні потоки, економічні показники погіршуються, - Омелян

Корпоратизацію підприємства зупинено, каже міністр.

В "Укрзалізниці" не висихають корупційні потоки, економічні показники погіршуються, - Омелян
Фото: facebook/Volodymyr Omelyan

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявляє, що корпоратизація "Укрзалізниці" зупинилася, а боротьба з корупцією в компанії не відбувається. Про це міністр розповів журналістам перед засіданням Кабінету Міністрів, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Ми бачимо, що реформа не відбувається. Ми бачимо, що корпоратизацію зупинено. Ми бачимо, що економічні показники погіршуються, ситуація з корупцією не поліпшується", - сказав міністр журналістам перед засіданням Кабінету Міністрів у середу в Києві.

Він зазначив, що тісно співпрацює з правоохоронними органами в питанні боротьби з корупцією.

"У нас змінюються особи на потоках, але я не бачу, що цей потік не вичерпується. Я бачу чітко, що навіть задекларована на сьогодні керівником "Укрзалізниці" Бальчуном економія 7 млрд грн, яка мала відбутися за рахунок зниження корупційного ресурсу, насправді... немає ніякого результату. І ці показники - це теж відвертий блеф і підтасовування звітності, коли ми маємо маніпуляцію цифрами, коли ми мали збитки у 2015 році в 16 млрд грн, а за підсумками 2016 року - прибуток 300 млн грн", - сказав міністр.

За його словами, звітність за 2015 рік була сформована міжнародною аудиторською компанією, а за 2016 рік - це національна звітність.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter