ГоловнаПолітика

Колишній креативний продюсер каналу "112 Україна" став інструктором Кремля на тему України, - Яшин

Безпосереднім начальником Зубрицького є Сурков, вважає російський опозиціонер.

Колишній креативний продюсер каналу "112 Україна" став інструктором Кремля на тему України, - Яшин
Фото: m-introduction.livejournal.com

Колишній креативний продюсер каналу «112 Україна» Віктор Зубрицький став інструктором Кремля з питань України і виконує різні завдання за його вказівкою, вважає один з лідерів руху «Солідарність» Ілля Яшин.

Про це він заявив в інтерв'ю Детектор медіа.

«Віктора Зубрицького я вважаю кремлівським інструктором, людиною, яка виконує завдання Кремля з питання України. Наскільки я розумію, безпосередній начальник у нього Сурков, який на сьогодні займається в Кремлі українським напрямком», - повідомив Яшин.

На його думку, «Зубрицький фігурує в тих самих відеозаписах, які були зроблені просто перед інтерв'ю Онищенка». «Зубрицький є тією людиною, яка інструктує Онищенка, радить йому, як і що говорити», - уточнює Яшин.

Окрім того, за інформацією Яшина, Зубрицький зараз у Москві.

«По-перше, він (Зубрицький - ред.) зараз у Москві, як ви знаєте. Ясна річ, що в мене є тільки непрямі ознаки того, що це відбувається. Крім того, ті люди, які мені давали інформацію для цієї доповіді, як джерела, абсолютно недвозначно говорять, що Зубрицький є безпосереднім підлеглим Суркова. І, зокрема, є ключовим менеджером у кремлівському проект під назвою «плівки Онищенка». Саме тому він і інструктував його на цьому відео. Тому в мене немає жодних сумнівів», - повідомив він.

Раніше Яшин уже публікував аналітичний огляд «Гібридна агресія Кремля», в якому заявив, з посиланням на джерела, що колишній креативний продюсер каналу «112 Україна» Віктор Зубрицький бере участь на замовлення Кремля в операції з дискредитації української влади за допомогою скандалу навколо так званих «плівок Онищенка».

Пізніше він повідомив, що Зубрицький намагався зв'язатися з ним і погрожувати.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter