ГоловнаПолітика

Яценюк: в Україні очікують від французької влади реакції на заяви Ле Пен щодо визнання Криму "російським"

Франція виступає посередником у врегулюванні ситуації на Донбасі.

Яценюк: в Україні очікують від французької влади реакції на заяви Ле Пен щодо визнання Криму "російським"

"Заяви Марін Ле Пен про визнання Криму "російським" і скасування санкцій проти Росії - це абсурдний прояв міжнародного задзеркалля, куди вперше з часів Другої світової війни може повернутися Європа", - написав лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк на свій сторінці в Фейсбуці.

Кандидат на посаду президента Французької Республіки претендує на те, щоб піклуватися про велич своєї країни, наголосив Арсеній Яценюк: "І не усвідомлює, що робить оцінки, які порушують міжнародне право і становлять загрозу для самої Франції, бо суперечать цивілізованим принципам світоустрою".

"У підходах, які підривають єдність і стійкість Європи, добре відчувається почерк Кремля", - зауважив лідер "Народного фронту".

Яценюк наголосив, що слова Марін Ле Пен є викликом для всієї Європи: "Франція виступає посередником у мирному врегулюванні на сході України. В Україні очікують від французької влади реакції на неприйнятні заяви пані Ле Пен, а також підтвердження політики невизнання анексії Криму та відновлення територіальної цілісності України".

"Адекватна реакція щодо заяв Марін Ле Пен необхідна від української влади", - написав він. "Немає різниці, хто виступає проти незалежності і територіальної цілісності України. На кожну таку спробу наша держава і суспільство дадуть негайну відповідь", - зазначив Яценюк.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter