ГоловнаПолітика

Лубківський: Україна повинна розуміти, чим може зацікавити Америку

Проросійську політику Трамп не вестиме, переконаний дипломат.

Лубківський: Україна повинна розуміти, чим може зацікавити Америку

Дипломат, координатор Руху «Справедливість» Маркіян Лубківський у програмі "Велике інтерв'ю" з Євгеном Кисельовим висловив переконання, що новообраний президент США Дональд Трамп не заграватиме з Російською Федерацією.

"Його позиція щодо Росії буде доволі жорсткою як бізнесмена і як людини, яка вміє відстоювати свій економічний інтерес", - підкреслив Лубківський. Республіканець Дональд Трамп буде абсолютно проамериканським президентом, тому його позиція щодо всього світу буде прагматичною і предметною, переконаний дипломат.

"Часи Трампа - епоха консерватизму. Його політика, радше за все, буде спрямована на те, щоб навести лад у своїй країні. Америка - для американців. Перед Україною постає питання: чим вона може зацікавити адміністрацію Трампа, щоб отримати підтримку Сполучених Штатів? Триденний візит лідера руху «Справедливість» Валентина Наливайченко, численні переговори з представниками адміністрації Дональда Трампа свідчать: передусім це реальна боротьба з корупцією в нашій країні, - зазначає Маркіян Лубківський. - Це дасть нам можливість запропонувати Америці можливості для захисту свого бізнесу в Україні, можливість інвестувати з найменшими ризиками".

Також дипломат зазначив, що Америка має певні плани розміщення виробництва на території України.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter