ГоловнаПолітика

"Самопоміч" не каратиме своїх депутатів, які проголосували за бюджет

Фракція дала п'ять голосів за проект фінансового кошторису держави.

"Самопоміч" не каратиме своїх депутатів, які проголосували за бюджет
Фото: Макс Требухов

"Самопоміч" не каратиме представників своєї фракції, які проголосували за державний бюджет України.

Про це сказав на круглому столі в Інституті Горшеніна представник "Самопомочі" Любомир Зубач.

Більшість представників фракції під час голосування натиснули на кнопку "Утриматися", але п'ять осіб проголосували "за". Серед них - Тетяна Острикова, Олександр Данченко, Іван Мірошниченко, Ігор Діденко і Ярослав Маркевич.

За словами Зубача, ці п'ятеро депутатів підтримали бюджет, оскільки в законопроекті були враховані запропоновані ними поправки.

"Не все в цьому бюджеті погано. Ці депутати, які проголосували, брали участь у роботі над бюджетом, і вчора це сказав прем'єр-міністр, коли виступав. Вони подавали свої пропозиції, і в рамках їхньої діяльності ці пропозиції були враховані. Тому вони вважали за необхідне проголосувати за цей бюджет", - сказав він.

"Згідно з нашим регламентом, у нас є чотири питання для обов'язкового голосування: Конституція, введення воєнного стану, імпічмент Президента і скасування недоторканності. З усіх інших питань, навіть у разі рішення фракції, депутат може вирішувати сам", - заявив Зубач.

Нагадаємо, Верховна Рада затвердила державний бюджет на 2017 рік рано-вранці 21 грудня. "За" проголосували 274 депутати.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter