ГоловнаПолітика

Мін'юст заборонив вхід громадян із плакатами, великими сумками, тваринами і записувальною технікою

Безперешкодно в адмінбудівлі можуть проходити президент, голова Ради і його перший заступник, прем'єр-міністр.

Мін'юст заборонив вхід громадян із плакатами, великими сумками, тваринами і записувальною технікою
Фото: golos.ua

Міністерство юстиції заборонило входити до своїх приміщень громадянам із транспарантами, плакатами, великими сумками і фото-, аудіо- і відеотехнікою.

Про це йдеться в Інструкції з організації пропускного режиму в адміністративні будівлі Мін'юсту.

Вхід в адмінбудівлі здійснюється тільки через пости забезпечення пропускного режиму, обладнані автоматичними системами контролю допуску.

При цьому безперешкодно до Мін'юсту можуть проходити президент, голова Верховної Ради і його перший заступник, прем'єр-міністр, голови Конституційного та Верховного Судів, перший віце-прем'єр-міністр, віце-прем'єр-міністр, міністри і генеральний прокурор.

При пред'явленні службового посвідчення пропускаються: депутати парламенту і працівники Національного антикорупційного бюро, члени Нацагентства із запобігання корупції, а також керівники інших центральних органів виконавчої влади і помічники-консультанти депутатів.

"Водночас у Мін'юст забороняється пропускати осіб зі зброєю (за винятком працівників фельд'єгерського та спеціального зв'язку та Управління державної охорони), боєприпасами, вибуховими речовинами. Також заборонено пропуск громадян з кіно-, фото-, аудіо- і відеотехнікою, звукопідсилювальною технікою, крім випадків, коли на це надано дозвіл керівництва Мін'юсту або керівників самостійних структурних підрозділів; з наркотичними речовинами, вибухо-, радіоактивними, хімічними, пожежонебезпечними речовинами; засобами, які можуть використовуватися для вчинення актів технологічного тероризму", - наголошено в пам'ятці.

Також не допускаються особи в стані алкогольного та наркотичного сп'яніння; з валізами, господарськими сумками і пакетами великих розмірів; із гучномовцями, плакатами, транспарантами; з газовими балончиками, спеціальними засобами, отруйними, радіаційними, легкозаймистими речовинами, небезпечними для життя і здоров'я предметами; з тваринами (крім службових собак правоохоронних органів).

Нагадаємо, 7 грудня конкурсна комісія обрала Ганну Онищенко держсекретарем Мін'юсту.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter