ГоловнаПолітика

Конкурсна комісія обрала держсекретаря Мін'юсту

Ним стала заступник міністра Ганна Онищенко.

Конкурсна комісія обрала держсекретаря Мін'юсту
Фото: minjust.gov.ua

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби в середу, 7 грудня, обрала Ганну Онищенко державним секретарем Міністерства юстиції.

Сьогодні Онищенко є заступником міністра - керівником апарату Мін'юсту.

Онищенко народилася 15 жовтня 1984 року, в 2007 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Правознавство", в 2010 році отримала ступінь кандидата юридичних наук.

З 12 березня по 21 травня 2014 року - заступник міністра юстиції - керівника апарату. З 21 травня по 3 грудня 2014 року - голова Державної реєстраційної служби. З 2 грудня 2014 року по 14 квітня 2016 року - міністр Кабінету Міністрів.

Резервний кандидат, який пройшов у фінал, - заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз не набрав мінімально необхідну кількість балів.

Раніше заступник міністра юстиції Анна Онищенко заявила, що 23-річна Анна Калинчук не виконуватиме обов'язків директора люстраційного департаменту, хоча раніше це призначення вже анонсував міністр Павло Петренко. Онищенко наголосила, що вона категорично проти призначення особи, щодо якої виникла така негативна реакція суспільства.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter