ГоловнаПолітика

Екс-глава банку "Михайлівський" заявив, що готовий добровільно повертати гроші вкладникам

Заяву зроблено під час засідання суду. 

Екс-глава банку "Михайлівський" заявив, що готовий добровільно повертати гроші вкладникам
Ігор Дорошенко
Фото: data.ua

Екс-глава правління банку "Михайлівський" Ігор Дорошенко заявив, що готовий добровільно повертати гроші вкладникам. Таку заяву він зробив під під час засідання суду, на якому розглядалося питання про зміну йому запобіжного заходу

Зокрема, Дорошенко повідомив, що пообіцяв Фонду гарантування вкладів працювати над тим, щоб залучити "добровільні внески" колишніх акціонерів банку для вирішення питання вкладників цієї фінустанови, не виключено, що включає і самого себе, повідомляє "ДС".

"7 листопада мною через адвоката було подано клопотання до Фонду гарантування вкладів, в якому я зазначив, що, співпрацюючи зі слідством, прокуратурою, а також Фондом гарантування, хотів би взяти участь у робочій групі Фонду ... щоб знайти шляхи врегулювання тієї ситуації, яка склалася на сьогодні після визнання банку неплатоспроможним", - зазначив він.

Дорошенко не уточнив, кого саме він має на увазі під колишніми акціонерами. Очевидно, що він мав на увазі і себе, а також колишніх акціонерів, які 19 травня 2016 року перейшли в команду Platinum Банк, власником якого є Борис Кауфман.

Нагадаємо, 15 листопада Верховна Рада прийняла закон, за яким Фонд гарантування виплатить компенсації у т.ч. вкладникам фінустанов, які залучали вклади населення через "Михайлівський" (йдеться приблизно про 1,5 млрд грн - на додаток до 1,23 млрд грн, які мали бути виплачені для "прямих" вкладників "Михайлівського").

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter