ГоловнаПолітика

Екс-голову правління банку "Михайлівський" відпустили під домашній арешт (оновлено)

Рішення було прийнято в субботу, 3 грудня.

Екс-голову правління банку "Михайлівський" відпустили під домашній арешт (оновлено)
Ігор Дорошенко
Фото: Сергей Нужненко

Шевченківський районний суд Києва відправив під домашній арешт колишнього голову правління банку "Михайлівський" Ігоря Дорошенка.

Відзначають, що в суботу, 3 грудня, суд прийняв рішення звільнити Дорошенка з-під варти і застосувати до нього запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

"Клопотання слідчого задовольнити, застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту", - зачитав рішення суддя.

Оновлення. У столичній прокуратурі уточнили, що йдеться про нічний домашній арешт. Окрім того, повідомляють, що прокуратура вже оскаржила це рішення.

"Суд безпідставно відкинув доводи прокурора, який наполягав на продовженні запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою, і застосував домашній арешт у нічний час. Категорично не погоджуючись з вказаним рішенням, його було оскаржено в апеляційному порядку", - йдеться в повідомленні.

Крім того, підготовлено лист до Вищої кваліфікаційної комісії суддів з проханням дати оцінку діям судді, який змінив запобіжний захід підозрюваному. 

Нагадаємо, Дорошенка затримали 12 серпня за підозрою в розкраданні 870 млн гривень і доведенні банку "Михайлівський" до банкрутства. У серпні Шевченківський райсуд Києва продовжив його арешт із заставою 137,8 млн гривень до 7 грудня.

Банкрутство банку "Михайлівський" стало одним із найгучніших на українському фінансовому ринку. Вкладники досі влаштовують у Києві цілу серію акцій протесту, і 15 листопада 2016 року ВРУ підтримала законопроект, який регламентує принципи захисту ошуканих вкладників банків. Цей закон дозволить отримати компенсації і тим, хто довірив свої гроші банку, і пов'язаним із ним фінансовим компаніям.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter