ГоловнаПолітика

Кабмін прийняв відставку миколаївського губернатора

Голова ОДА вирішив не допустити розхитування політичної ситуації в регіоні

Кабмін прийняв відставку миколаївського губернатора
Вадим Мериков
Фото: www.korabelov.info

Кабінет Міністрів України прийняв відставку голови Миколаївської обласної державної адміністрації Вадима Мерікова. Про це йдеться в сьогоднішньому відповідному розпорядженні Кабміну, інформують "Українські новини". На цей момент документ знаходиться на підписі президента.

Свою відставку екс-губернатор пояснив бажанням зупинити хвилю спекуляцій і стабілізувати ситуацію на Миколаївщині. "Своєю заявою про відставку я ставлю крапку у розхитуванні політичної ситуації в області. З себе відповідальність не знімаю і не хочу, щоб область захлеснула хвиля спекуляцій і політичної проституції. Опоненти не раз вкидали всілякі інсинуації, піднімаючи політичні прапори, підбурюючи людей. А уявні соратники, олігархи-рейдери, чекали нагоди поставити підніжку, намагаючись прокласти собі дорогу в губернаторське крісло", - повідомила прес-служба Вадима Мерікова.

У своїй заяві Меріков також підбив підсумок своєї роботи на посаді очільника області: "Я прийшов на посаду з конкретними цілями, і мені багато чого вдалося: зберегти мир, забезпечити безпеку і фінансову стабільність, налагодити допомогу і підтримку військовим, демобілізованим, їхнім сім'ям, реалізувати не один інвестиційний проект. Незалежно від посади, я залишаюся патріотом України і Миколаївської області".

Нагадаємо, 15 червня під час відкриття виробничо-перевантажувального комплексу Bunge Україна (володіє в Україні торговою маркою "Олейна") в Миколаєві, Порошенко повідомив, що Меріков просив його про відставку, незважаючи на успіхи в роботі.

"Учора в мене була зустріч з головою Миколаївської обладміністрації Вадимом Меріковим. Незважаючи на його досягнення у роботі, після розмови зі мною Вадим Меріков написав заяву про відставку", - сказав президент.

Як повідомлялося, раніше голова Миколаївської обласної державної адміністрації Вадим Меріков відсторонив від посади першого заступника губернатора Миколу Романчука, у зв'язку з корупційним скандалом.

Президент Петро Порошенко у липні 2014 року звільнив з посади голови Миколаївської обласної державної адміністрації Миколу Романчука і призначив замість нього Вадима Мерікова.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter