ГоловнаПолітика

Ізраїль розбереться з польотами на Донбасі безпілотників, які вироблено у країні

Авігдора Лібермана закликали до відповіді українські депутати.

Ізраїль розбереться з польотами на Донбасі безпілотників, які вироблено у країні

Група депутатів Верховної Ради відвідала Ізраїль, де на зустрічі з міністром оборони країни попросила пояснити польоти ізраїльських безпілотників у небі над Донбасом.

Як повідомили LB.ua в посольстві Ізраїлю в Україні, міністр оборони Ізраїлю Авігдор Ліберман пообіцяв особисто розібратися з цим питанням і повідомити докладну інформацію.

Робочий візит групи міжпарламентських зв'язків Верховної Ради України з Ізраїлем відбувся 7 червня. Майже 40 українських політиків і дипломатів відвідали Ізраїль, поспілкувалися з ізраїльськими колегами, відвідали пленарне засідання Кнессета і провели низку переговорів. Організатором візиту виступила депутатська група Верховної Ради з міжпарламентських зв'язків з Ізраїлем зі співголовою Георгієм Логвинським за участю почесного консула Ізраїлю в Західному регіоні України Олега Вишнякова.

Українські парламентарії також зустрілися з міністром алії і абсорбції Ізраїлю Софою Ландвер. Міністерство алії і абсорбції відповідає за реалізацію державної політики в галузі імміграції. Посольство Ізраїлю в Україні відзначає, що через події на Сході України істотно збільшився потік бажаючих виїхати в Ізраїль.

Ландвер обговорила з українськими політиками проблеми інтеграції нових репатріантів, розповіла українським делегатам про те, як вирішується проблема безробіття в Ізраїлі, про соціальну підтримку репатріантів та багато іншого. Також міністр порушила питання виплати пенсій своїм колишнім громадянам.

Нагадаємо, напередодні Ізраїль надав квоту на 20 тисяч робочих місць для українських будівельників.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter