ГоловнаПолітика

Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції для російських журналістів

Усього в списку 17 прізвищ.

Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції для російських журналістів
Фото: www.president.gov.ua

Президент Петро Порошенко підписав Указ "Про рішення Ради національної безпеки і оборони від 20 травня 2016 року "Про деякі персональні спеціальні обмежувальні заходи (санкції)" щодо російських журналістів.

Про це повідомляє офіційний сайт президента. "Цим Указом президент ввів у дію рішення РНБО, яким до 31 грудня 2017 року застосовуються персональні спеціальні економічні й інші обмежувальні заходи до фізичних осіб, які створюють реальні та потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України, сприяють терористичній діяльності та порушують права і свободи громадянина, призводять до окупації територій і створюють перешкоди для повноцінної реалізацій громадянами України належних прав і свобод", - наголошено в повідомленні.

До переліку осіб, які потрапили до списку санкцій, увійшли генеральний директор "Першого каналу" Костянтин Ернст, головний редактор сайту Novorus.info Андрій Сурков, власник холдингу "Правда.Ру" Вадим Горшенін, генеральний директор інформаційного агентства "ТАСС" Сергій Михайлов, колишній генеральний директор телеканалу LifeNews Ашот Габрелянов, головний редактор телеканалу Russia Today Маргарита Симоньян.

Усього в списку 17 прізвищ.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Указ набуває чинності з дня його оприлюднення.

Нагадаємо, в березні РНБО також затвердила "список Савченко" - санкційний список причетних до порушення прав депутата Верховної Ради Надії Савченко, кінорежисера Олега Сенцова й інших утримуваних у Росії українців.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter