ГоловнаПолітика

ОБСЄ закликала захистити право Шустера на роботу в Україні

Влада повинна переконатися, що права журналіста захищені

ОБСЄ закликала захистити право Шустера на роботу в Україні
Фото: sharij.net

В Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) стурбовані тим, що в Україні перешкоджають роботі журналіста Савіка Шустера.

Про це заявила представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович, повідомляє РБК-Україна.

"Обставини цієї справи породжують низку проблем і питань. Я закликаю українську владу оперативно розібратися в цьому питанні, переконатися, що права журналіста захищені, і Шустеру дозволено продовжувати виконувати свою роботу вільно і безпечно", - повідомила Міятович.

Нагадаємо, Київський міський центр зайнятості анулював дозвіл на роботу в Україні Шустеру.

Коментуючи інцидент, президент Петро Порошенко заявив, що розраховує на швидке вирішення конфлікту і пообіцяв "захистити свободу слова в будь-яких її проявах".

Шустер працює в Україні 11 років - з 2005 року. Зараз він веде політичне ток-шоу на телеканалі 3S tv. Восени 2015 року на ТОВ «СавікШустерСтудія» відбулася податкова перевірка, в результаті якої студії були вручені податкові рішення-повідомлення на загальну суму більш як 13 млн гривень (підозра в ухиленні від сплати податків - ред.). У січні 2016 року Савік Шустер повідомив про відкриття кримінальної справи стосовно нього. Сам Шустер називає те, що відбувається, політичним замовленням.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter