ГоловнаПолітика

Гройсман виключив відтермінування закону про держслужбу

Уряд виконуватиме закон, запевнив прем'єр

Гройсман виключив відтермінування закону про держслужбу
Владимир Гройсман
Фото: www.business.ua

Прем'єр Володимир Гройсман заявив, що вважає неприпустимим відтермінування набуття чинності революційного закону про державну службу.

Про це він сказав на засіданні уряду.

При цьому Гройсман допустив внесення технічних змін у закон.

Напередодні група депутатів від різних фракцій зареєстрували законопроект (№4447), яким запропонували відтермінувати набуття чинності нової редакції закону про державну службу до 1 травня 2017 року.

Цей закон передбачає, що з 1 травня 2016 року усі призначення в системі державної служби, в тому числі заступників міністрів, державних секретарів, керівників державних агентств і комітетів, мають відбуватися за результатами публічних конкурсів.

На думку нардепа від Радикальної партії Ігоря Попова, відтермінувати закон про держслужбу намагається влада.

"Клани роздерибанили квоти за посадами в Кабміні, і тепер треба розставляти для контролю нових схем нових заступників міністрів та інших "смотрящих". За два тижні не встигають всіх призначити, це ж треба перетерти з партнерами, провести кастинги, та ще й спецперевірки", - написав він у фейсбуці.

Ще одним свідченням наміру влади відтермінувати закон Попов назвав те, що у новому Кабміні є посада міністра Кабінету Міністрів, хоча ця посада ліквідується з 1 травня за новим законом.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter