ГоловнаПолітика

"Народний фронт" контролюватиме роботу нового уряду, - Тетерук

Україна повинна йти шляхом євроінтеграції.

"Народний фронт" контролюватиме роботу нового уряду, - Тетерук
Фото: Макс Требухов

Фракція "Народний фронт" є послідовною політичною силою і своїм майбутнім завданням у переформатованій коаліції вбачає контроль, щоб усі дії, які відбуватимуться в парламенті та новому уряді, були спрямовані на європейську інтеграцію України й унеможливили реванш проросійських сил.

Про це сьогодні заявив перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук в інтерв'ю журналістам.

"Ми майже два роки показували свою високу працездатність у парламенті, тому що за результатами того часу ми можемо зі стовідсотковою впевненістю стверджувати: наша фракція є найбільш дисциплінованою, з найбільшою результативністю роботи. Ми будемо контролювати, щоб усі дії в стінах парламенту відповідали духу закону, були такими, які продовжуватимуть реформаторський курс Арсенія Яценюка, бо це надзвичайно важливо - не втратити динаміку і продовжувати проєвропейську тенденцію реформування нашої держави", - сказав Тетерук.

Перший заступник голови фракції "Народний фронт" наголосив, що урядом Яценюка було закладено низку реформ: це і курс на децентралізацію і посилення обороноздатності країни, і обов'язково повне перезавантаження суддівського корпусу, і продовження євроінтеграційного курсу тощо.

"Усі ці речі є надзвичайно важливими для країни, регресу допустити не можна: повернення "Опоблоку", ручне управління країною з Кремля. Тому ми плануємо докладати всіх зусиль, щоб неухильно йти шляхом реформ", - сказав народний депутат.

Окремо, як член Комітету з питань національної безпеки й оборони, Андрій Тетерук розповів про досягнення уряду Арсенія Яценюка за два роки в цій сфері.

"Уперше в історії було суттєво збільшено фінансування, яке виділяли на оборону. Зараз майже 5% ВВП виділяють на оборону країни. Крім того, цьогоріч уперше підвищили зарплату нашим військовим, що значно посилило кадрову якість нашої армії, підняло військовим моральний дух і допомогло краще виконувати свої обов'язки щодо захисту країни. Сподіваюся, новий уряд продовжить цю динаміку, тому що на нашому комітеті ми постійно розглядаємо низку законопроектів, які поліпшуватимуть стан нашої армії. Над ними ми продовжимо працювати і в оновленій коаліції", - резюмував Андрій Тетерук.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter