ГоловнаПолітика

Касько звинуватив Генпрокуратуру в розправі

Колишній заступник генпрокурора вважає, що його намагаються дискредитувати.

Касько звинуватив Генпрокуратуру в розправі
Фото: nv.ua

Колишній заступник генерального прокурора Віталій Касько вважає, що ГПУ хоче покарати його за спробу реформувати органи прокуратури.

Так він прокоментував вручення підозри у справі про шахрайство, яке відбулося в ніч на понеділок.

"Це хрестоматійний приклад порушення кримінального процесуального законодавства. Нібито повідомляли про підозру, хоча так і не повідомили. Намагалися зробити це люди, які за законом не мають права повідомляти про підозру", - сказав Касько.

"Усі ці дії свідчать про те, що єдиною метою є переслідування мене за ті погляди, які я висловлював із приводу реформування прокуратури та боротьби з корупцією в прокуратурі, а також стосовно окремих посадових осіб, які займають високі посади в державі", - заявив колишній заступник генпрокурора.

Він зазначив, що всі звинувачення Генпрокуратури сфабриковані.

Нагадаємо, сьогодні вночі слідчі ГПУ підловили Каська в центрі Києва біля театру імені Франка та вручили йому підозру в шахрайстві. Йому інкримінують заволодіння службовою квартирою площею 155 кв. м на бульварі Дружби Народів у Києві.

У 2003 році Касько отримав службову однокімнатну квартиру в Печерському районі, яку пізніше приватизувала його мати. У 2010 році Касько знову звернувся до генпрокурора про надання йому службової квартири. Він повідомив, що проживає з дідусем, матір'ю і сестрою. Родині Каська виділили трикімнатну квартиру в тому ж Печерському районі. Йдеться про квартиру на бульварі Дружби Народів, 14-16, площею 155 кв. м.

У грудні 2010 року Касько звільнився з прокуратури і працював адвокатом. За два місяці до звільнення трикімнатну квартиру, виділену сім'ї Каська, виключили з переліку службових. У березні 2014 року Касько її приватизував.

28 березня Печерський райсуд Києва за поданням генпрокурора Віктора Шокіна арештував квартиру Каська, заборонивши її передавати та відчужувати.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter