ГоловнаПолітика

У Раді склали присягу два нові депутати

Вадим Підберезняк і Тетяна Юзькова замінили Миколу Мартиненка та Злату Огневич

У Раді склали присягу два нові депутати
Вадим Подберезняк
Фото: niklife.com.ua

У Верховній Раді склали присягу народного депутата Вадим Підберезняк і Тетяна Юзькова. Вони пройшли в парламент замість Миколи Мартиненка і Злати Огневич, які позбулися мандатів у вівторок.

Підберезняк народився 22 березня 1972 року, освіта вища, тимчасово безробітний, проживає в місті Миколаїв, член "Народного фронту", включений до виборчого списку партії під №76. У Миколаївській обласній раді минулого скликання він очолював фракцію "Батьківщини", зараз є головою Миколаївської обласної організації НФ. Підберезняк - позаштатний радник губернатора Миколаївської області Вадима Мерікова.

Юзькова входить до списку Радикальної партії під №26. Вона народилася 1 вересня 1963 року, є донькою першого голови Конституційного Суду Леоніда Юзькова, освіта - вища, безпартійна, проживає в Києві, з 1994 року - адвокат адвокатського об'єднання "Шевченківська колегія адвокатів Києва".

Нагадаємо, Мартиненко подав заяву про відмову від мандата після звинувачень у корупції, а Огневич пояснила, що не знайшла себе в Раді.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter