ГоловнаПолітика

Порошенко підписав указ про стягнення з Росії компенсації за Крим

РНБО доручила нарешті почати роботу щодо захисту майнових прав України.

Порошенко підписав указ про стягнення з Росії компенсації за Крим
Фото: www.048.ua

Президент Петро Порошенко у середу ввечері надав чинності рішенню РНБО від 20 липня 2015 року про заходи зі стягнення з Росії компенсації за анексію Криму. Документ доступний на сайті глави держави за винятком пункту 3 цього рішення, який є таємним.

Рішення РНБО містить кілька доручень. Зокрема, Кабміну доручається на постійній основі вести облік збитків, яких завдає державі окупація Криму і Севастополя. Також уряду доручається розпочати переговори з Росією з приводу угоди про взаємний захист інвестицій, якою Україна гарантувала повну і безумовну безпеку російських інвестицій на своїй території.

Мін'юсту доручається організувати юридичну допомогу громадянам України, постраждалим від окупації півострова. МЗС, згідно з рішенням, повинен почати процедуру закупівлі юридичних послуг, пов'язаних із захистом прав та інтересів України, а також підготувати стратегію їх захисту разом з іншими міністерствами.

Нагадаємо, Порошенко обіцяв, що Україна докладе всіх зусиль для відновлення законності на півострові і повернення української влади в анексований Росією Крим.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter