ГоловнаПолітика

Французька делегація відвідає Крим

Члени національних зборів і сенату Франції відвідають Москву, а потім вирушать на анексований півострів.

Французька делегація відвідає Крим
Фото: trud.ru

Незважаючи на санкції Заходу, делегація Національних зборів і Сенату Франції приїде до Москви і до Криму.

Про це заявив голова комітету Держдуми Росії у справах СНД Леонід Слуцький, повідомляє "Радіо Свобода".

"Делегація у складі понад десяти членів Національних зборів і Сенату Французької Республіки на чолі з Тьєррі Маріані 22 липня ввечері прибуде до Москви, а 23 липня після зустрічей у Держдумі вирушить до Криму. Це перша велика делегація західноєвропейських політиків і парламентаріїв, починаючи з "кримської весни", - сказав Слуцький.

За його словами, візит французьких парламентаріїв у Росію відкриє нову сторінку в діалозі Росії і Європи про кримське питання.

Слуцький додав, що французькі парламентарії зустрінуться з "керівництвом" Криму Сергієм Аксьоновим і Володимиром Константиновим.

Нагадаємо, наприкінці лютого - на початку березня 2014 року перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів. 16 березня 2014 року на території Криму і Севастополя відбувся так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія анексувала Крим. Ні Україна, ні Євросоюз, ні США не визнали цього голосування і вважають, що Росія анексувала Крим. Після цього США і Євросоюз ввели економічні санкції проти Росії. Захід наполягає, що Крим є частиною України.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter