ГоловнаПолітика

Генпрокуратура оскаржила виправдання Мельника

Наглядове відомство вважає вердикт суду незаконним.

Генпрокуратура оскаржила виправдання Мельника
Петр Мельник
Фото: www.day.kiev.ua

Генеральна прокуратура оскаржила в апеляційному порядку виправдувальний вирок щодо екс-ректора податкової академії Петра Мельника.

ГПУ вимагає скасувати вердикт Ірпінського міського суду Київської області та призначити новий судовий розгляд з іншим складом суду.

"Безперечними підставами для скасування судового рішення є численні порушення вимог кримінального процесуального закону, неповнота й однобокість, допущені судом під час дослідження фактичних обставин кримінального провадження", - сказано в повідомленні Генпрокуратури.

Нагадаємо, 8 липня Ірпінський міський суд виправдав Петра Мельника.

Мельника затримали 27 липня 2013 року під час отримання від двох громадян України хабарів у розмірі 40 тис. і 80 тис. грн за вступ їхніх родичів у ВНЗ, яким він керував. 1 серпня 2013 року Печерський райсуд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 27 вересня включно. 7 серпня на Мельника вдягнули електронний браслет для відстеження його перебування, а 9 серпня він утік з-під домашнього арешту. Мельника оголосили в міжнародний розшук, і 1 квітня 2014 року його затримали після прибуття до Києва з Лондона. Згодом його звільнили під заставу в розмірі 609 тис. грн.

З липня 2014 року Ірпінський міський суд Київської області розглядав справу про обвинувачення Мельника в отриманні хабара 120 тис. гривень за сприяння у зарахуванні двох вступників до Податкової академії.

28 травня 2015 року МВС висунуло Мельникові нові звинувачення про отримання хабарів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter