ГоловнаПолітика

Заступник генпрокурора тисне на слідчих у справі БРСМ

Гузир відмовився коментувати лист зі своїм підписом.

Заступник генпрокурора тисне на слідчих у справі БРСМ
Владимир Гузырь

Міліцейські слідчі порушують закон, розслідуючи діяльність групи компаній БРСМ із заниження податку на додану вартість на 1,2 мільярда гривень.

Про це йдеться в листі заступника генпрокурора Володимира Гузиря до заступника міністра внутрішніх справ Василя Паскала, який має програма "Схема", котру цитує "Радіо "Свобода".

Він пише, що це "втручання в господарську діяльність".

"Головним слідчим управлінням МВС України в єдиний державний реєстр досудових розслідувань безпідставно внесено відомості про нібито заниження ПДВ групою підприємств БРСМ на суму понад 1,2 мільярда гривень", - йдеться в листі.

"З метою дотримання конституційних прав фізичних та юридичних осіб, недопущення незаконного втручання правоохоронних органів у їхню господарську діяльність вимагаю вжити дієвих заходів для посилення відомчого контролю над станом досудового розслідування", - підсумовує Гузир.

Лист датовано 8 червня. Саме цього дня під Васильковом почалася масштабна пожежа на нафтобазі БРСМ.

Окрім цього, блогер Сергій Іванов у статті "Прокурорський "дах" бізнесу, який призвів до трагедії" наводить документи, що свідчать про те, що ГПУ збирає дані про співробітників міліції, які розслідували нафтові махінації Едуарда Ставицького.

Крім того, згідно з даними, наведеними в публікації, відомство вимагає, крім імен і контактних телефонів, копії наказів про призначення, відрядження, відпустки, лікарняні і навіть дані про місця їхнього попереднього працевлаштування.

Запит підписав підлеглий Володимира Гузиря - начальник управління з розслідування злочинів, скоєних співробітниками правоохоронних органів, Головного слідчого управління (ГСУ) Генпрокуратури Хребтак.

Володимир Гузир під час телефонної розмови із журналістами "Схем" відмовився коментувати лист зі своїм підписом.

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook