ГоловнаПолітика

Венеціанська комісія схвалила редакцію проекту децентралізації

Депутати повинні зібрати 300 голосів, щоб направити на експертизу у Конституційний суд

Венеціанська комісія схвалила редакцію проекту децентралізації
Максим Бурбак
Фото: www.dyvys.in

Венеціанська комісія позитивно оцінила остаточну редакцію проекту закону №2217а "Про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади". 

Про це заявив голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак в ефірі "5 каналу" з посиланням на спікера Верховної Ради України Володимира Гройсмана.

"Ми повинні почати одну з основних реформ - реформу Конституції щодо децентралізації влади. Ми повинні запускати цей процес, і на цій сесії ми повинні проголосувати 226, а бажано всі 300 голосів відразу, щоб направити на експертизу в Конституційний суд. Далі можна робити обговорення, дискусії... до речі, є висновок Венеціанської комісії. Сьогодні Гройсман нам повідомив, що прийшов на остаточну редакцію висновок, що він позитивний, схвальний. Прем'єр-міністр теж підтримав, що конституційну реформу треба починати", - заявив Бурбак.

Він зазначив, що на фракції "Народний фронт" у понеділок будуть обговорювати ще раз проект закону про внесення змін до Конституції щодо децентралізації, також є дискусія в інших фракціях, але в цілому є підтримка цієї реформи.

Нагадаємо, 2 липня Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект № 2217а "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter